Ajax Talentendagen van start

Nieuwsbericht -

Juichende Ajax talenten

In de maanden september en oktober organiseert Ajax in samenwerking met ABN AMRO (partner van de Toekomst) de Ajax Talentendagen op locatie. Een evenement waarmee Ajax in meerdere regio’s op zoek gaat voetbaltalentjes.

“Ieder jaar stromen meerdere kinderen via de Ajax Talentendagen op de Toekomst door naar onze jeugdopleiding. Vanaf dit seizoen brengen wij dit evenement voor de allerjongste voetballertjes naar verschillende regio’s. Onze scouts zijn erbij om de beste talenten te selecteren voor het Ajax Talentenprogramma. Tijdens dit programma krijgen de deelnemende talenten de kans om zich te bewijzen en door te stromen naar onze jeugdopleiding, aldus Wim Jonk (Hoofd Jeugdopleiding Ajax).”

Ernst Boekhorst (Manager Sponsoring & Events bij ABN AMRO): “Als Partner van De Toekomst wil ABN AMRO graag een bijdrage leveren aan het ontdekken en ontwikkelen van talent. De talentendagen op locatie zijn hierbij belangrijk omdat veel voetballertjes hun talenten kunnen laten zien aan de scouts van Ajax.“

Op woensdagmiddag 16 september vindt de eerste Ajax Talentendag plaats. Voor de meisjes verzorgen de Ajax Vrouwen een voetbalclinic. De meest talentvolle meisjes worden na deelname uitgenodigd voor een clinic van op Sportpark de Toekomst. Tijdens deze trainingen helpen de Ajax Vrouwen de meisjes om nog beter te worden.

Op Ajax.nl/talentendagen kunnen kinderen zich vanaf nu inschrijven en meer te weten komen over de Talentendag bij hen in de buurt.

Delen

Lees meer over

Discussieer mee

ABN AMRO is benieuwd naar uw mening. U kunt daarom onder dit artikel reageren via Disqus. Door te reageren gaat u akkoord met de voorwaarden.

Gerelateerd nieuws

Meer nieuws over sponsoring