Contact met Persvoorlichting

Journalisten en redacteuren die meer informatie wensen over ABN AMRO, kunnen contact opnemen met de afdeling Persvoorlichting via onderstaande telefoonnummers. Buiten kantooruren is de afdeling Persvoorlichting bereikbaar via het telefoonnummer +31 (0)20 628 8900.

Klanten, leveranciers en andere relaties van de bank kunnen gebruik maken van het telefoonnummer 0900-0024. Bel vanuit het buitenland: +31 10 2411720 (beschikbaar 24 uur per dag, 7 dagen in de week).

Arien Bikker

Ariën Bikker

Senior Persvoorlichter Corporate Banking

arien.bikker@nl.abnamro.com +31 (0)20 628 5719
Brigitte Seegers

Brigitte Seegers

Senior Persvoorlichter International

brigitte.seegers@nl.abnamro.com +31 (0)20 628 3365
Jarco de Swart

Jarco de Swart

Senior Persvoorlichter Strategy, Corporate Affairs, Finance & Risk

jarco.de.swart@nl.abnamro.com +31 (0)20 628 2160
Karen de Vries

Karen de Vries

Persvoorlichter Retail & Private Banking, Sustainability, Sponsoring

karen.de.vries@nl.abnamro.com +31 (0)20 343 7265
Geert van der Varst

Geert van der Varst

Persvoorlichter Retail & Private Banking

geert.van.der.varst@nl.abnamro.com +31 (0)612 038 000
Jeroen van Maarschalkerweerd

Jeroen van Maarschalkerweerd

Hoofd Media Relations & PA

jeroen.van.maarschalkerweerd@nl.abnamro.com +31 (0) 20 628 47 48

Correspondentieadres van de ABN AMRO afdeling Persvoorlichting

ABN AMRO Bank N.V.
Persvoorlichting (HQ 9110)
Postbus 283
1000 EA Amsterdam
Nederland

U kunt ook een e-mail sturen. Uw vragen worden zo spoedig mogelijk beantwoord.